hinnad

demo

W
SAF internetis

Uurime veebiversiooni

SAF veebiversioon on pidevas muutuses ehk siis ta areneb ja täieneb lausa igapäevaselt. Põhifunktsionaalsusega tutvumine on lihtne - tuleb lihtsalt vajutada järgnevale viitele ja käima ta lähebki:

Veebidemo avaneb siit ⇛
kasutamise õpetus avaneb siit ⇛

Kasutajanimi ja salasõna on eeltäidetud, teie hooleks on jäetud vaid sisselogimise nupu vajutamine.

Kui teie brauseril õnnestub eeltäidetud info kuidagi ära sodida, siis kasutajanimeks sobib "kalamees" ja salasõnaks "Tavaline123".

Alustuseks tasub kindlasti vaadata mõnda veebiSAFi iseloomulikumat ekraanipilti:

Klassikalise (desktop) SAF kasutajad leiavad siit kindlasti nii mõndagi tuttavlikku :)

M
mobiiltelefonis

Kui veebis, siis ka mobiilis

Iseenesestmõistetavalt töötab SAF veebilahendus ka mobiilis, ehkki pisiekraanil pole mahukate dokumentide sisestamine just kõige mõistlikum tegevus.

Oleme siiski mõned ekraanid ja tegevused loonud spetsiaalselt mobiilsetele kasutajatele - olgu siis nendeks ostuarvete aktsepteerimise keskkond või kuluaruannete koostamiseks vajalike tšekkide esitamine.

Nii ostuarvete aktsepteerijateks kui ka tšekkide esitajaks ei pruugi olla ülejäänud SAF võimaluste kasutajad, seetõttu saab veebilahenduse üles ehitada nii, et kasutaja sisenemisel avatakse just talle sobiv keskkond ja mujale ta ligi ei pääsegi. Meie veebidemos selliseid erilisi keskkondi praegu tehtud ei ole, vastavad ekraanid tuleb seega avada suurest SAF menüüst - nii, nagu allolevatel piltidel ka näha on.

Kõik need tegevused toimivad loomulikult ka mistahes muude seadmete - laua- ja sülearvutid, tahvlid jne - peal.

PC
aegumatu klassika

Tutvume klassikaga

Klassikalise SAFi võimalustega tutvumiseks tuleb alustuseks käivitada SAF paigaldus, peale paigaldusprotsessi edukat lõppemist leida üles SAF demo* nimeline ikoon (vt alloleva galerii esimesi pilte) ja see käivitada. SQL serverit ega andmebaasi pole alustuseks vaja - demo kasu­tab pilves olevat andmebaasi ja teab ise, kuidas sellega ühendust saab. Andmebaas on täpselt seesama, mida ka veebi­demo kasutab - see võimal­dab näha ja proovida, kuidas ühed ja samad andmed nii veebis kui klassi­kalises SAFis kajastuvad.
Demoversioonis saab kasutada kõiki SAF tegevusi, piirang on vaid dokumentide hulga suhtes.

SAF paigalduse saab laadida siit ⇛
väike kasutusõpetus avaneb siit ⇛

* SAF demo ikoon tekib vaid esimesel paigaldusel, vanema SAF uuendusel seda ei tekitata.

Ilma paigaldusega vaeva nägemata saab esimese mulje all­olevatest ekraani­piltidest, siin on muidugi vaid väga väike osa kõikidest SAFis leiduvatest vormidest: